Értékesítő / fuvarszervező munkalehetőség Pilisvörösváron

A Gamma-Beton Kft 25 éve a régió meghatározó betongyártó és betonszállító vállalata, mely az elmúlt 3 éveben számottevő növekedésen és sikeres megújuláson van túl.

A további növekedési -és a hosszú távú céljaink megvalósítása érdekében a folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk a munkájukra igényes kollégákat, akik a minőségi munkájukért cserébe kiemelkedő munkakörnyezetet, megbecsülést, stabil tervezhető hátteret és nem utolsó sorban versenyképes fizetésre számíthatnak

Feladatok

  • Megrendelések felvétele, szállítások szervezése, lebonyolítása, árukiszállítás koordinálása, dokumentálása, felmerülő problémák, reklamációk kezelése
  • A logisztikai, számviteli terület, valamint a teljes ügyviteli adminisztráció támogatása,
  • Sofőrok munkabeosztásának menedzselése
  • Számlázási, elszámolási folyamatok ellátása, szállítói számlák ellenőrzése és egyeztetése
  • Számla kifizetések felügyelete, fizetési emlékeztetők/felszólítók kiküldése
  • Kapcsolattartás, aktív kommunikáció a megrendelőkkel és alvállalkozókkal főképp telefonon, e-mailen, és személyes formában is
  • A rendelkezésre álló fuvarkapacitás értékesítése
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megrendelések elnyerése

Elvárások

  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Haladó számítógépes ismeretek: Excel, Word, Outlook, Ügyfélkapu, EKÁER
  • 1 éves tapasztalat értékesítés/logisztika területén

Előnyök

  • Magabiztosan kommunikálsz és vannak értékesítői ambícióid
  • Közép- vagy felsőfokú számviteli vagy logisztikai tanulmányokkal rendelkezel
  • Önállóan tudsz dolgozni
  • Pilisvörösvár környéki lakos vagy
  • Van jogosítványod és ismered a környéket
  • Pilisvörösvár közeli lakhely

Amit kínálunk

  • Eddigi tapasztalataid függvényében korrekt és kiemelkedő munkabért kínálunk
  • Modern munkakörnyezet, folyamatos szakmai támogatást kapsz a munkafolyamat maximális elsajátításához
  • Biztos munkaadói és pénzügyi háttér
  • Kiépült kapcsolatrendszerbe való integrálódás
  • Modern irodai környezet
  • Fiatalos, pörgős munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összeszokott, jó csapat
  • Céges telefon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!