Könyvelő/Bérszámfejtő állás Pilisvörösvár

Pilisvörösvár központjában dinamikusan fejlődő könyvelőirodánk gyakorlott, önállóan dolgozni tudó főállású könyvelő kollégát keres.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével emailben várjuk.

Feladatok

  • Kimenő-bejövő számlák, banki és vegyes bizonylatok rendezése, könyvelése.
  • Havi-, negyedéves-, éves bevallások összeállítása.
  • Éves zárásban való aktív közreműködés.
  • Beérkező ügyfél levelek kezelése, adószámlák, egyéb anyagok letöltése.
  • Induló vállalkozásokkal, adatváltozásokkal kapcsolatos bejelentések.
  • Alkalmanként ügyfelekkel való kapcsolat tartás.

Elvárások

  • Precízség, pontosság, munkájára való igényesség.
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Teljes körű önálló könyvelés kettős könyvvitel, egyéni vállalkozás, KATA - KIVA területén.
  • Bérszámfejtésben, adóbevallások és beszámolók összeállításában szerzett tapasztalat.
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek.

Előnyök

  • RLB program ismerete.
  • ForintSoft Bérszámfejtő program ismerete.
  • A munkavégzéshez szükséges honlapok, Ügyfélkapu, NAV, OHP, KSH, ÁNYK program, stb. ismerete.

Amit kínálunk

  • Kellemes irodai környeret.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Mindenféle adózási forma megtalálható, így a folyamatos fejlődési lehetőség biztosítva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!