Betanított raktári munka Pilisvörösváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pilisvörösvár
Fizetés: Bruttó 250000 - 270000 / hónap
2020. 02. 20. 14:27

Liegl & Dachser Logisztikai Kft.

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén több, mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Feladatok:

  • autógyárakban használt újrahasznosítható műanyag ládák tisztítása, rakodása, minőségi válogatása (max. 20 kg)
  • ipari láda mosó gép kezelése
  • a raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • jártasság a csapatmunkában
  • 2 műszak vállalása

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, rendszeres havi teljesítmény prémium cafeteria + éves bónusz
  • munkavégzés csak hétfőtől péntekig
  • kétműszakos munkarend: 05:00-14:00 / 13:20-22:20 között
  • munkába járási költség támogatása
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése