Raktárba betanított munkás kollégát keresünk Pilisvörösváron

Liegl & Dachser Logisztikai Kft.

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta.

Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén több, mint 300 munkatársat foglalkoztatunk.

Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Feladatok

  • autógyárakban használt újrahasznosítható műanyag ládák tisztítása, rakodása, minőségi válogatása (max. 20 kg)
  • ipari ládamosó gép kezelése
  • A raktári rend fenntartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • jártasság a csapatmunkában
  • 2 műszak vállalása

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, rendszeres havi teljesítmény prémium cafeteria + éves bónusz
  • munkavégzés csak hétfőtől péntekig
  • kétműszakos munkarend: 05:00-14:00 / 13:20-22:20 között
  • munkába járási költség támogatása
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott