Szakmunka

Karbantartó lakatos álláslehetőség Pilisvörösváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pilisvörösvár és környéke
2019. 08. 07. 10:07

A Gamma Beton Kft. pilisvörösvári telephelyére keresünk helyszíni munkavégzésre lakatos szakmunkás kollégát teljes vagy részmunkaidőben.

Cégünk 1996 óta tevékenykedik az építőiparban.

Stabil hátterekkel rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás vagyunk.

Betoneladással, gyártással, szállítással és beton szivattyúzással foglalkozunk Pilsvörösvár és 30 kilóméteres körzetében.

Telephelyünk Pilisvörösvár iparterületén található.

Az iparágban megnövekedett igények miatt keresünk új szakembert csapatunkba.

Feladatok:

  • Betonkeverő felépítmény vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása;
  • Heggesztési műveletek végzése;
  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák végzése;
  • Fémlemez vágás és átalakítás céljára történő előkészítése;
  • Vezetékrendszerek karbantartása;

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése