Kisgép és szerszám üzletünkbe eladó kollégát felveszünk Pilisvörösváron a Timár Vasker Kft.-hez

Timár Vaskereskedelmi Kft.
Pilisvörösvár
Bruttó 315 000 Ft - 350 000 Ft / hónap
2019. 08. 07.

1994 óta folyamatosan fejlődő családi cégünk pilisvörösvári kisgép- és szerszámáruházába eladó kollégát keresünk!

Vállalkozásunk 7 telephelyen 150 munkavállalót foglalkoztat, ennek köszönhetően nálunk egy helyen megtalálhatod a multik és családi vállalkozások minden előnyét! Versenyképes fizetés, évközi juttatások, fejlődési lehetőség, családias hangulat, emberközpontú szemlélet!

Kereseti lehetőség: bruttó 315.000 Ft + jutalmak

Munkarend: H-P 7-16h és kéthetente Szo 7-12h
Munkavégzés helye: 2085 Pilisvörösvár, Szent László u. 6.

Ha úgy érzed szívesen kipróbálnád magad nálunk, mert szeretnél részese lenni sikereinknek, akkor küldd el önéletrajzod a  "Jelentkezem" gombra kattintva!

Feladatok

Ezekben a feladatokban próbálhatod ki magad:

  • szaktanácsadás
  • támogatás az adott munkafolyamathoz megfelelő termék kiválasztásában
  • termékek bemutatása
  • műszaki üzletünkben található áruk kiadása, rendelése és feltöltése
  • beérkező áruk bevételezése
  • vásárlói rendelések összeállítása

Elvárások

Az ideális jelölt:

  • kereskedelmi és műszaki beállítottságú
  • szívesen tanul és nyitott az újdonságokra
  • kedvesen, udvariasan kommunikál
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • felelősségteljes, önálló munkavégzésre képes
  • terhelhető
  • dinamikus, pozitív, magabiztos személyiség

Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • targoncakezelői vagy emelőgépkezelői végzettség
  • kéziszerszámok és kisgépek ismerete
  • vasanyagok ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • teljes 8 órás, bejelentett munkaviszony
  • egy műszakos munkarend
  • lehetőség 50-100%-os túlórára
  • kiszámítható, hosszú távon biztos munkahely egy magyar vállalatnál
  • képzések, OKJ-s bizonyítványok megszerzésének lehetősége
  • családias légkör
  • évközi jutalmak, prémiumok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!