Adminisztrátor kollégát keresünk pilisvörösvári betonüzemünkbe

A Gamma Beton Kft. pilisvörösvári telephelyére keresünk adminisztrátor kollégát.

Cégünk 1996 óta tevékenykedik az építőiparban.

Stabil hátterekkel rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás vagyunk.

Beton eladással, gyártással, szállítással és beton szivattyúzással foglalkozunk Pilsvörösvár és 30 kilóméteres körzetében.

Irodánk Pilisvörösvár iparterületén található.

Az iparágban megnövekedett igények miatt keresünk új embert fiatalos csapatunkba.

Munkakezdés reggel 7 óra, munkavégzés heti 5 nap.

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok (EKÁER jelentések, kimenő számla készítés, elszámolások, stb)
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Asszisztensi feladatok

Elvárások

  • Proaktivitás, önálló munkavégzésre való képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Terhelhetőség, jó szervezőkészség
  • Megbízhatóság, alaposság, valamint jó kommunikációs készség
  • Egyénileg és csapatban való munkavégezés

Előnyök

  • B kategóriájú jogosítvány
  • Pilisvörösvár vagy környéki lakos

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigénnyel.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott